CodeCleaner - program do optymalizacji kodu strony


1. O programie

Klienci oczekują dobrze działającej strony internetowej. Szybkość i sprawność działania serwisu, a także zajmowane w wynikach szukania Google pozycje, mają decydujący wpływ na wiarygodność Twojej oferty.

Teraz Twoja strona internetowa:

  • będzie się szybko ładować u klienta
  • zmniejszy transfer danych na Twoim serwerze
  • zmniejszy obciążenie serwera
  • pozwoli uzyskać wyższe pozycje w wynikach szukania Google.

Code Cleaner to skrypt posiada szereg funkcji, które przyspieszają ładowanie witryny, zmniejszają transfer i obciążenie serwisu. Efekty działania programu są punktowane przez Google i mają ogromny wpływ na zajmowane przez witrynę miejsce w wynikach szukania. Program przeznaczony jest dla serwisów napisanych w języku PHP.

Kto jeszcze chce mieć sprawnie i efektywnie działający serwis internetowy?

 

2. CodeCleaner

CodeCleaner został stworzony, by zmniejszyć obciążenie serwisów, by strony internetowe szybko się ładowały i działały bez zarzutów, by dana witryna znalazła się na pierwszej stronie wyników Google. CodeCleaner sprawi, że Twoja strona internetowa z łatwością zdobędzie prestiż i zaufanie klientów.

Dobrze zoptymalizowana witryna, to większe zyski. CodeCleaner sprawi, że Twoja strona internetowa z łatwością zdobędzie prestiż i zaufanie klientów.

Efekty działania programu mają bardzo pozytywny wpływ na proces pozycjonowania. Nasycenie treści względem kodu, czytelność kodu oraz szybkość ładowania strony są wysoko punktowane przez roboty Google. Ponieważ roboty otrzymują czysty, niewielkich rozmiarów kod, z krótszym zapytaniem do serwera- wyszukiwarka umieszcza serwis wyżej w rankingu szukania.

Skrypt posiada szereg funkcji, które przyspieszają ładowanie witryny, zmniejszają transfer i obciążenie serwisu.

Funkcjonalność:

Code Cleaner usuwa z kodu strony wszystkie zbędne znaki - spacje, taby, entery, komentarze.

  • Wysyła do przeglądarki spakowaną stronę poprzez GZIP.
  • Zapisuje kopie (cache) wszystkich podstron na serwerze. aby odciążyć serwer. W przypadku otworzenia strony w krótszym czasie od tego, który wcześniej określimy, serwis zostanie odczytany z dysku i przesłany odbiorcy.
  • Kod HTML pozostaje na FTP bez zmian tzn. kod jest przejrzysty, znaki zostają usunięte podczas generowania.
  • Wersja PREMIUM umożliwia zdefiniowanie stron, dla których skrypt nie ma wykonywać cache'a, np. te strony, na których dane podlegają bieżącej zmianie.

Teraz Twoja strona internetowa, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.