Programy, systemy oraz skrypty do pozycjonowania i optymalizacji


SeoAdder - program do automatycznego pozycjonowania w google

Jest to systemem do pozycjonowania, czyli podwyższania pozycji witryny internetowej w wynikach wyszukiwarek Google i innych. Wzrost ruchu na stronie, wzrost sprzedaży, przewaga nad konkurencją, prestiż i wiarygodność witryny- to tylko niektóre korzyści, jakie osiągniesz z programem Adder. Program działa w pełni automatycznie, dlatego mogą z niego korzystać zarówno profesjonaliści, co komputerowi laicy.

 

 

SemiAdder - program do półautomatycznego pozycjonowania w google

Programy Adder i SemiAdder uzupełniają się wzajemnie. SemiAdder służy do półautomatycznego pozycjonowania. Znacząco przyspiesza i usprawnia ręczne dodawanie wpisów do katalogów innego typu niż Adder - zabezpieczonych tokenami graficznymi, itp. Program charakteryzuje się 100% skutecznością, przy codziennej pracy z systemem.

 

 

AnalizaWWW - usługa pomagająca w optymalizacji strony

Pozycjonowanie to: optymalizacja i katalogowanie. Katalogowanie w całości realizuje Adder oraz SemiAdder; w ramach optymalizacji proponujemy analizę serwisu. Otrzymają Państwo szczegółowy raport zawierający wytyczne i wskazówki, co należy zmienić w kodzie i treści Państwa witryny, aby uzyskała jak najlepsze pozycje w wynikach szukania Google.

 

 

CodeCleaner - program do optymalizacji kodu strony

Skrypt posiada szereg funkcji, które przyspieszają ładowanie witryny, zmniejszają transfer i obciążenie serwisu. Efekty działania programu są punktowane przez Google i mają ogromny wpływ na zajmowane przez witrynę miejsce w wynikach szukania. Program przeznaczony jest dla serwisów napisanych w języku PHP.

 

 

AdMailer - wielofunkcyjny program do mailingu

Służy do automatycznego mailingu- gromadzenia bazy mailowej i wysyłki mailingu. Pozwala pozyskać nowych klientów i zwiększyć ich liczbę. Program umożliwia łatwe wysyłanie wiadomości do określonej grupy odbiorców według ustalonego szablonu. Taka forma reklamy - reklama bezpośrednia jest relatywnie tania i skuteczna.