Pozycjonowanie - Marketing w wyszukiwarkach


Nasza oferta - Produkty i usługi

Programy, systemy oraz skrypty do pozycjonowania i optymalizacji, które podwyższą pozycję Państwa witryny internetowej w wynikach wyszukiwarek, przyspieszają ładowanie witryny, zmniejszają transfer i obciążenie serwisu.

 

 

Bieżąca opieka nad marketingiem Twojej firmy / strony, instalacja i konfiguracja narzędzi oferowanych przez google oraz wiele innych usług mających zapewnić wzrost oglądalności Państwa strony internetowej.

 

 

Pozycjonowanie - nieustanna promocja witryny

Pozycjonowanie jest to nieustanna promocja witryny w najbardziej popularnych i znanych wyszukiwarkach internetowych. Dzięki pozycjonowaniu mogą Państwo uzyskać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy kluczowe. Im wyższe miejsce zajmuje dana witryna w wyszukiwarkach, tym ma większe szanse na dotarcie do jak najliczniejszego grona potencjalnych klientów.

Zastanawialiście się Państwo kiedyś, ile tysięcy ludzi codziennie wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron oferujących potrzebne im towary i usługi? Internet jest nie tylko bardzo użytecznym narzędziem, ale także może stanowić źródło Waszych dochodów.

Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie. Źle wypromowana strona nie trafi do dużego grona odbiorców, a co za tym idzie nie przyniesie wymarzonych zysków.


Optymalizacja - wstęp do pozycjonowania

Dobrze zoptymalizowana witryna internetowa jest kluczem do osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarkach. Nie każdy o tym pamięta, 80% stron w Internecie nie nadaje się do pozycjonowania. Podstawowa korzyść z optymalizacji strony to zwiększenie ilości podstron, jakie zaindeksują roboty. Większa ilość zaindeksowanych podstron prowadzi do wzrostu liczby odwiedzin z wyszukiwarek.

Optymalizacji podlega kod, struktura strony oraz treść strony klienta. Również wybór stabilnego serwera oraz spełniającej odpowiednie kryteria domeny uznajemy za elementy optymalizacji serwisu internetowego.